שירות משלוחים מהיר בסליק

מהרגע שרכשת אנחנו רוצים שהחבילה שלך תגיע אליך במהירות וביעילות המרבית. אתר סליק מציע מגוון אפשרויות שילוח, שמהם תוכלי לבחור את המתאימה עבורך ביותר.
חשוב מאוד לקרוא היטב על אופני המשלוח השונים בטרם בחירת האחד המתאים.

 

חברת השילוח איתה אנחנו עובדים היא UPS ISRAEL, הסניף בישראל של החברה האמריקאית המיתולוגית, אמינה ומקצועית, עם תודעת שירות גבוהה והמתאימה לרמת השירות לה אנו מצפים מחברת שילוח. 

 

איסוף חבילה מנקודה/עסק:

החבילה מגיעה בד"כ תוך 24-48 שעות (ממועד הרכישה באתר) לנקודת האיסוף שנבחרה. חנות או עסק פעיל. האיסוף כפוף לשעות פעילות הנקודה - החבילה ממתינה לאיסוף 5 ימים מיום הגעתה לנקודה.

  • החברה משתמשת במערכת ברקוד דיגיטלית, החבילה נסרקת בכל תחנה ומאפשרת מעקב אמין ומעודכן בכל שלב.
  • תקשורת SMS ברורה ומפורטת עם הלקוחה, בכל הנתונים הנדרשים לה לאיסוף מהיר וקל, כולל מס' הימים בהם הפריט ממתין באותה נקודה עד החזרתו אלינו כלא נדרש. חברת השילוח דייקנית ויעילה במסירת החבילות, כמו בהחזרתם אלינו, ביום הנקוב בהודעה, אנא שימי לב והקפידי לאסוף את החבילה שלך בזמן זה, כדי למנוע עוגמת נפש וחיובים מיותרים.

מחיר השירות: 29 ש"ח

חינם ב 249
למעקב משלוח לוחצים כאן ומזינים את מספרו

יש לשים לב למועד האיסוף הסופי שנשלח בהודעת SMS מהחברה, חבילה שלא נאספה במועדה והוחזרה למשרדנו, תחויב בעלות משלוח כפול (29X2) גם אם הייתה זכאית למשלוח חינם בעת הרכישה, לחילופין, ניתן יהיה לאסוף אותה ממשרדנו בירושלים בתיאום מראש, ללא חיוב.

 

UPS  VIP - משלוח מהיר עד אלייך**:

החבילה מגיעה אלייך 24-48 שעות* ממועד הרכישה באתר (ראי סייגים בכוכבית)

שליח האיסוף מקודד את החבילה במעמד האיסוף ומיד אחרי תקבלי הודעת SMS המפרטת מועד המסירה וטווח השעות בו תימסר, במקרה שברצונך לשנות, להחליף כתובת, להחליף יום מסירה או שעה או כל שינוי אחר תוכלי לעשות זאת דרך הלינק המצורף להודעת SMS זו בלבד. לתשומת ליבך: שליחי חברה זו לא מתקשרים לתיאום, התיאום מולך מתבצע רק באמצעות הלינק שתקבלי בהודעת SMS זו.

הזמנה והפצה*: הזמנות המתבצעות עד 10 בבוקר יסופקו למחרת, הזמנות שבוצעו לאחר שעה זו יסופקו 48 שעות לאחר מכן. השירות לא כולל מושבים, כפרים ויישובים מרוחקים, אליהם השליחות תגיע תוך 3-5 ימי עסקים, השירות ניתן בימים א-ה, הזמנות שיתבצעו ביום ה' עד 10 בבוקר יסופקו ביום א' ואלה שיוזמנו אחרי שעה זו יסופקו ביום ב' בשבוע העוקב.

מחיר השירות: 49 ש"ח

חינם ב 399

למעקב משלוח לוחצים כאן ומזינים את מספרו

*משלוח שלא היה ניתן לספק ללקוח במועד הנקוב בהודעת ה SMS שקיבל מחברת השילוח ולא עודכן בלינק שנשלח בהודעה על שינוי כלשהו שהלקוח מבקש יוחזר אלינו ויחויב בדמי משלוח כפולים (49X2),  גם אם היה זכאי למשלוח חינם בעת הרכישה. משלוח חינם מוענק פעם אחת בלבד, בעת הרכישה.
לחילופין, ניתן לאסוף את המשלוח ממשרדי החברה בירושלים בתיאום מראש ללא חיוב.

 

משלוח גוביינא:  קבלת חבילה ותשלום לשליח:

מחיר השירות: 59 ש"ח

* יש להכין את התשלום במדויק, לשליח אין עודף!

 למעקב משלוח לוחצים כאן ומזינים את מספרו

דואר ישראל רשום -לקיבוצים, מושבים ויישובים רחוקים בלבד!

לקיבוצים, מושבים ויישובים מרוחקים ניתן לשלוח בשירות חברת דואר ישראל- דואר רשום.
מגיע לסניף הדואר או למזכירות של היישוב. 

מחיר השירות: 39 ש"ח

למעקב משלוח לוחצים כאן ומזינים את מספרו

  • חבילה שלא נאספה ע"י בעליה חברת הדואר החזירה למשרדנו מכל סיבה שהיא תחויב בעלות משלוח נוסף.

  • משלוח שיסומן באפשרות "דואר רשום" וכתובתו אינה יישוב מרוחק או קיבוץ ישלח לנקודת איסוף קרובה לכתובת שהזין, לא יהיו זיכויים כספיים כל שהם במקרה זה.

  

איסוף עצמי - חדש באתר!

איסוף עצמי: ירושלים - תלפיות
השירות ללא חיוב ובתיאום מראש בלבד. לאחר ביצוע הזמנת "איסוף עצמי" ישלחו אלייך בהודעת SMS כתובת האיסוף, מס' הטלפון ושעות פעילות.
ויומן בו תוכלי לקבוע את השעה המועדפת לך לאיסוף החבילה.

 

לתשומת לבכם:
מלאי מוצרי קוסמטיקה מספקים חיצוניים באתר מוגבלים משלוחי חבילות המכילות מוצרים של ספק קוסמטיקה חיצוני עלולים להתעכב מעבר לימים הנקובים
רוכשות חבילות עם מוצרים אלה המעוניינות לקבל מידע עדכני יותר לגבי מועד אספקת החבילה ע"י משלוח מייל לכתובת: ship@slique.co.il
נא לציין במייל מס' הזמנה או מס' חשבונית