הצהרת נגישות

הצהרת נגישות

הצהרות כוונות: חברת סמארט מי בע"מ ח.פ. 515584431 נוקטת את מירב המאמצים ומשקיעה משאבים רבים כדי לספק לכל לקוחותיו שירות שוויוני, מכובד, נגיש ומקצועי. בהתאם לחוק שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלויות תשנ"ח-1998 ולתקנות שהותקנו מכוחו, אנו משקעים מאמצים רבים בביצוע התאמות הנגישות הנדרשות באתר סליק www.slique.co.il, שיביאו לכך שאדם בעל מוגבלות יוכל לקבל את השירותים הניתנים לכלל הלקוחות, באופן עצמאי ושוויוני.

הסדרי נגישות מבנים: כלי נגישות המסומן באייקון עגול ונמצא בדף הבית של האתר. כאשר לוחצים עליו מקבלים את רשימת העזרים לנגישות העומדים לרשות אדם עם מוגבלויות שיחפוץ להשתמש בהם.

אמצעים נוספים ליצירת קשר: ניתן ליצור איתנו קשר ב:

טלפון: 026747000

מייל: info@slique.co.il

כתובת: סמארט מי בעמ, ת.ד. 10547, ירושלים 9110402

עמוד צור קשר באתר: https://slique.co.il/pages/-

דרכי פנייה לבקשות והצעות לשיפור בנושא נגישות: חברתנו עושה מאמצים להתעדכן בכל אמצעי המשפר את הנגישות באתר כחלק ממחויבותנו לאפשר לכל החפץ בכך, כולל אנשים עם מוגבלויות , לקבל את השירות הנגיש ביותר, באמצעות העזרים החדשים והיעילים ביותר.

חברתנו מברכת כל פניה בנושאי, תקלה במערך הנגישות באתר ואו כל הצעת שיפור השירות לנגישות. אנו מבטיחים לטפל בכל פניה ונסות למצוא פתרון מתאים לתקלה, או אפשרות לשדרוג (במקרה של הצעת ייעול) בהקדם האפשרי וברצון רב.

פרטי רכז הנגישות במשרדנו:

שם רכז נגישות: אוסי לוי

טלפון רכז נגישות: 0506955243

דואר אלקטרוני של רכז נגישות: ossie@slique.co.il